Okres zaćmień 31.01.2018 – 15.02.2018 jest to najlepszy czas na zmianę losu

Zapytano mnie na ile prawdziwe i wiarygodne są informacje na temat zbliżającego się korytarza zaćmień [Księżyca i Słońca – przypis tłumacza]. Moim zdaniem, te informacje są lekko upiększone i lekko zmienione, jednak sedno przekazywanych informacji jest jak najbardziej prawdziwe. W tym czasie zachodzą określone wydarzenia astrologiczne, które są bardzo korzystne dla głębokiej pracy nad sobą samym oraz dla zastanowienia się nad swoimi wartościami życiowymi.

Zachęcam w tym okresie do przejrzenia moich warsztatów; w najbliższym czasie wyłożymy nowe materiały dla Państwa. Również radzę zastosować się do zaleceń wymienionych poniżej oraz zastanowić się nad swoimi planami. Uważa się, że złożenie mocnego życzenia w tym okresie sprawi, że to życzenie spełni się w ciągu następnego pół roku. 

Życzę powodzenia na wszelkich poziomach waszego rozwoju oraz wszystkiego najlepszego. 

Z miłością, 

Rami. 

WYDARZENIE ROKU już się zaczyna 

31 stycznia o godzinie 14:51 czasu polskiego doszło do

?pełnego zaćmienia Księżyca ?

Korytarz zaćmień dobiega końca 15 lutego o godzinie 21:51 czasu polskiego, kiedy

 dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca

Ten okres pomiędzy dwoma zaćmieniami – korytarz zaćmień – jest

UNIKATOWYM CZASEM DLA POZYTYWNEJ TRANSFORMACJI LOSU!

Jest to szansa na dokonanie kardynalnych zmian w ważnych sferach życia za pomocą samodzielnego wysiłku.

Przyda wam się
poprawna i zdecydowana decyzja + namiętne pozytywne pragnienie
=
potężny ładunek energetyczny, który wpłynie na następne 18.5 lat waszego życia i będzie miał charakter radykalnej przemiany!!!!!!!

Korytarz zaćmień pomiędzy zaćmieniem księżyca i zaćmieniem słońca wynosi około dwóch tygodni. Zaćmienie słońca zdarzy się podczas nowiu księżyca, a zaćmienie księżyca  – podczas jego pełni. Maksymalna ilość zaćmień w roku wynosi 5-6 razy.

WSZELKIE WYDARZENIA ZAISTNIAŁE PODCZAS TEGO KORYTARZA ZAĆMIEŃ MAJĄ CHARAKTER OSTATECZNY I PRZYCZYNIAJĄ SIĘ DO CAŁOŚCIOWEJ ZMIANY OSOBOWOŚCI

Dzieje się tak dlatego, że Słońce i Księżyc będą mogły wrócić w identyczne położenie jak podczas swojego zaćmienia (znak zodiaku oraz stopień nachylenia) dopiero za 18.5 roku.

Właśnie dlatego wydarzenia, do których dochodzi w tym czasie noszą charakter radykalnie zmieniający los. Tak się dzieje niezależnie od tego, czy macie wiedzę o korytarzu zaćmień, czy też nie. W każdym wypadku, wszystkie wasze myśli, pragnienia i uczynki “odciskają się” w przestrzeni i będą wywierały mocny wpływ na Wasz los w przyszłości.

Jeśli chcecie zmienić swoje życie, to okres pomiędzy zaćmieniami, tak zwany korytarz zaćmień jest właśnie najlepszym czasem na to!

W wypadku, gdy macie wątpliwości odnośnie swoich możliwości podjęcia właściwej decyzji, to proszę polegać na Siłach Wyższych. Proszę o prośbę do Boga, aby pomógł wam w rozwiązaniu waszych problemów życiowych w najlepszy sposób.

☝??ZALECENIA PODCZAS KORYTARZA ZAĆMIEŃ

  • Proszę  koncentrować się na tworzeniu energii, która odmładza i uzdrawia was;
  • Jest to najlepszy czas na porzucenie złych nawyków.
  • Proszę zwrócić uwagę na stan Waszego psychologicznego i fizycznego zdrowia.
  • W tym okresie czasowym konieczne są następujące czynniki: zdrowy sen oraz maksymalny wypoczynek, obcowanie z przyjemnymi dla was ludźmi oraz zabiegi oczyszczające.
  • W tym okresie bardzo korzystnym jest przeprowadzanie wedyjskich rytuałów (Jadźńy).
  • Rozwiązywanie problemów rodzinnych oraz problemów rodu jest niezwykle korzystne w tym czasie. Dla przykładu, kobiety, które odczuwają trudności z założeniem rodziny albo z poczęciem dzieci, powinny w tym okresie skoncentrować swoją uwagę na pozytywnych zmianach w tych sferach swojego życia.
  • Należy zapisywać swoje życzenia oraz marzenia.
  • Wizualizujcie wasze marzenia.

? Harmonizacja myśli i przestrzeni w swoim domu jest niezmiernie istotna. Niezmiernie ważną w tym czasie jest też “ekologia” waszych myśli oraz uczynków. Pomoże w tym modlitwa, odwiedzanie świątyń, czytanie świętych ksiąg.

Okazujcie miłość i wdzięczność swoim bliskim oraz całemu Wszechświatowi, itd. 

?☀ Pamiętajcie o tym, że wasze pragnienia i decyzje powinny być dobrze przemyślane. Można śmiało zabierać się za programowanie swojej przyszłości, gdy jesteście pewni, że wasze pragnienia przyniosą wam dobro.

Proszę pamiętać o dużej wadze waszych idei oraz myśli podczas tego okresu, jak również o wadze waszych ładunków energetycznych, które przesyłacie waszym bliskim oraz waszym przyjaciołom.

Żadnego negatywizmu, żadnego obrażania się, żadnych kłótni! 

?☀ W tym okresie nie należy wyrażać się źle na temat kogokolwiek, ani odczuwać rozdrażnienie. Podczas korytarza zaćmienia wasze osobiste oraz zewnętrzne “siły zła” będą prowokowały was na negatywne karmiczne myśli i uczynki. Ich zadanie polega na tym, aby wdrożyć w waszą świadomość wyniszczający was cykl na następne 18.5 roku.  Czarne myśli oraz obrażanie kogokolwiek mogą sprowokować przekleństwa. Należy wystrzegać się przemocy pod każdą postacią: bądź to w formie werbalnej, psychologicznej czy fizycznej.

Promieniujcie Miłością, spokojem, radością i szczęściem, nawet wtedy, gdy nie chcecie tego robić! Zmuście samych siebie do zrobienia tego.

Wybaczcie innym wszelkie obrazy i pomóżcie bliskim wam osobom, aby zrobiły tak samo.

Bądźcie szczęśliwi!  🙂

?Przyczyny zaćmień ☀:

W astrologii wedyjskiej dwie “planety cienia”, albo dwa fikcyjne “żmijowe” węzły odgrywają ogromną rolę. Węzły te noszą nazwę Rachu (węzeł północny) oraz Ketu (węzeł południowy). Są to “węzły” karmiczne, w których orbita Księżyca przecina się z płaszczyzną ekliptyki widocznego ruchu Słońca. Właśnie w tych punktach przecięcia dochodzi do zaćmień.

Zgodnie z  astrologią wedyjską, Rachu (głowa asura) oraz Ketu (ciało “żmijowate”) – stanowią dwie części pewnego demona Rachu. Rachu był bratem Maja Danawy, który był niezwykłym mistykiem i niebiańskim architektem. Dwie części Rachu znajdują się 180 stopni na przeciwko siebie. Podczas zaćmienia Słońca Rachu (głowa) “pożera” Słońce, a Ketu (ciało) podczas zaćmienia Księżycowego  – tłumi i uciska Księżyc.

 

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Leave a Comment