Błędy, które popełniliśmy w poprzednich wcieleniach

Witam, szanowny Rami!

Proszę o przyjęcie wyrazów mojej bezgranicznej wdzięczności za Pana twórczość! Należę do grona wielu ludzi, którym Pan pomógł. Im dłużej oglądam Pana treningi i czytam Pana książki, tym częściej czuję, jak budzi się we mnie to samo pytanie. Zwykli ludzie, podobnie jak ja, nie posiadają daru jasnowidzenia, możemy ocenić tylko te błędy, które popełniamy w tym życiu i z Pana pomocą możemy je naprawiać 😉

Jednak o ile się orientuję, najważniejsze wydarzenia naszego życia, czyli te, które wyznaczają przebieg naszego losu, biorą swoje źródło w poprzednich wcieleniach. W jaki sposób można się dowiedzieć, jakie błędy popełniła dusza w swoich poprzednich wcieleniach i co za tym idzie, jak można naprawiać te błędy w chwili teraźniejszej, aby uniknąć kary zgodnie z prawem karmy?

Z wyrazami wdzięczności,

Irina

Wyrazy mojego szacunku, Irino. Cieszę się, że mogę Pani służyć. Ogólnie rzecz biorąc, tak, to prawda. Lepiej jest chociaż raz odbyć konsultację, nawet jakby to miała być krótka konsultacja. Jednak z drugiej strony, wcale nie potrzebujemy wiedzieć, co i kiedy robiliśmy w przeszłości. Nie jest to zaplanowane przez Naturę, inaczej moglibyśmy zwariować.

Proszę się starać o maksymalne zwiększanie obecności sattwy, czyli guny dobroci w Pani życiu. W książce „Trzy energie” rozpatruję to zagadnienie szczegółowo.

Proszę o wyzbywanie się wszelkiego rodzaju gniewu, rozdrażnienia, przygnębienia i pretensji — należy odczuwać tylko wdzięczność. Proszę o maksymalny rozwój ducha oddawania i służenia.

Proszę pracować nad spokojem swojego umysłu i jak najczęściej przebywać w stanie „tu i teraz”.

Należy nauczyć się wewnętrznej akceptacji każdego rozwoju wydarzeń, jak również akceptacji każdego człowieka, włączając w to siebie samą.

Należy przez cały czas modlić się o to, aby jedynym sensem naszego istnienia była Boska Miłość.

Właśnie wtedy będzie się otwierało wewnętrzne zrozumienie tego, co należy robić w każdym konkretnym momencie, w tym konkretnym miejscu. W innym przypadku, życie może się zamienić w niekończący się maraton mający na celu wyzbycie się przywiązań, uzależnień i chorób. Nieustanny bieg od jednego uzdrowiciela, magika, astrologa itd. do drugiego. Proszę przyjąć swoją przeszłość z miłością, nie żałować niczego, po prostu wysnuć z tego lekcję. I proszę nie bać się przyszłości, żyć tylko w chwili teraźniejszej.

Mam nadzieje, że to Pani coś wyjaśnia?

Rami Bleckt

Jeśli znalazłeś błąd w pisowni, powiadom nas, zaznaczając ten tekst i naciskając Ctrl+Enter.

Leave a Comment